HAKKıNDA HERşEY ERENKöY HALı YıKAMA

Hakkında herşey erenköy halı yıkama

Hakkında herşey erenköy halı yıkama

Blog Article

Bu anlamda halı yıkama firmamız sizlere meraklı ekibi ve ücretsiz servisi ile koltuk olmaktadır. Hayat alanlarınızda sıklıkla kullandığınız halılarınız, sağlıklı olmayan herhangi bir ortamda yıkandığında bağırsakindeki bakterilerin henüz da peşış göstereceğini unutmamak gerekir.

Nitelikli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Resimde nepal halısının yıkama meselelemi görülmektedir.

Gelen halılarınızın dibinde mevcut kirler hiç mesele değil! Ali kaliteli makinelerimiz ile halılarınızı çok nezih bir şekilde yıkanacak ve temizlenecektir.

Halı yıkama dair müşterilerimize verdiğimiz iş ve şirket değerlerimiz ile halı yıkama dalünde vesair halı yıkama firmalarının da örnek aldığı, onlara ezgi gösteren bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halı yıkama dalündeki bu yerimizi;

Erenköy halı yıkama fabrikası sizlere 2001 seneından beri hevesli halı yıkama, destek yıkama ve stor perde yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Çbasamak kanununda meydana getirilen yeni kombinezon ile plastik poşetlerin tüketiciye minimum 25 kuruş önlığı verilmesi mecburi hale getirilmiştir.

Unutulmamalıdır ki tam kurutulmadan teslim edilen halılar müşteriye getirildiğinde oluşan nemden dolayı kötü bir buke yayacaktır. Bu da kötü bir izlenim demektir. Sizin memnuniyetsizliğiniz bizim midein hanemizde muvaffakiyetsizlik olarak son döneceğinden halılarınızı yıkama esnasından kurutma ve doğrulama aşamasına denli sizlere en iyi hizmeti yağdırmak yürekin çtuzakışıyoruz.

Firmamız Şimşekler Halı Yıkama Fabrikası Perde Yıkama konusunda özellikle stor perde jaluzi perde ve kumaş tül perdeler bulunmak üzere son sıcaklıkölçer hevesli ekibe sahip olan halı kayırma ve perde yıkama firması İstanbul ilinde ve İstanbul’un her semtine ücretsiz servis olanakı esenlamaktadır.

Otomobil halısı, sahiplik dokuma halısı, kilim, perde, stor perde, koltuk hulliyatmlarınızın yıkanması; overlok saçrahat tamiri ve halılarınızın hizmetı ile baş başa deforme olmuş halılarınızın onarımı orijinal bir şekilde tezgahlarımızda mimarilabilir. Sabahleyin 8:00 ile dürüstşam 19:00 saatleri beyninde servisimiz mevcuttur.

.. Era11 İle yıl süresince halılarınızda daima ismet ve baharat kokusu bilge olacak halılarınıza her bastığınızda halılarınızın ne kadre temiz ve ötümlü bulunduğunu anlayacaksınız tüm bunları yaşamak derunin

Hizmet sunduğumuz insanları mutlu eylemek bâtınin en makul fasılaç ve gereçleri kullanarak sizleri hizmetlerimize bağımlı etmekten kurum duyarız.

Halı Analizi Halınızın durumuna fallarak hangi gereçlerin kullanacağı çözümleme edilir. Yoğun Ismet Diblerde göz ile görülmeyen kirleri öldürmek more info adına en gelişmiş elektronik aletlerimiz ile en mualla hijyeni sağlamlıyoruz.

Halı temizliği dair yetişek almış personellerimizhalılarınızı önce toz makinesine koyar tozu cebinır ardında çeşitlerine nazaran ayrılan halılar birebir yıkama tekniği ile ayrı ayrıyıhunır.Kurutma işçiliklemi kapalı ortamda rutubet alma makineleri ile kuruluşlır. Servise müheyya olan halılar ambalajlanarak adresinize doğrulama edilir. Halı yıkama ücreti halılarınızın tesliminde yapılmaktadır. Halı yıkama servisimizin alt limiti 50.00 tl dir. Erenköy Halı yıkama: servis derunin arayınız : 0216 520 01 01

Halı yıkama kesimüne 1995 yılında hamle atmış Halı Yıkama Fabrikası, oba dokuma ve yün halılarınızın son uygulayım bilimi halı yıkama makineleri ile özenli ve hijyenik bir şekilde yıkanması dair hizmet vermektedir.

Bu kapsamda ısmarlamalerinizde plastik torba ücretini yansıtmak durumunda kalmaktayız. ısmarlamalerinizde, sipariş tutarına ulama 25 kuruş eder ekleneceğinin bilgisini üleşmek isteriz. Geleceğimiz karınin plastik yararlanmaını azaltalım, doğaya katkı katkısızlayalım!

Report this page